Stilig og moderne leilighet på Skillebekk

Drammensveien 66, Frogner, Oslo, Norge - Vis på kart
8.5/10 · 2 anmeldelser

Stilig og moderne leilighet på Skillebekk Oslo ligger nesten 2 km fra Norsk Folkemuseum.

Sted

Det ligger en 25-minutters spasertur fra Hovedøya. Skandinavisk mat serveres i Hos Thea innen 100 meter fra boligen. Du kan komme deg til Nobel-senteret på et par minutter med bil.

Rom

Alle rommene på Stilig og moderne leilighet på Skillebekk har utsikt over byen.

Mat & Drikke

Det har et kjøkken, utstyrt med en vannkoker, en ovn og kjøkkenutstyr. Hjortnes busstasjon ligger 5-minutters gange unna.

Hvorfor velge Stilig og moderne leilighet på Skillebekk Oslo?

Velg rom

Hovedfasiliteter

  • Internet

Generell
  • Internet

Internett

  • Internettilgang
  • Wi-Fi på rommene

Parkeringsmuligheter

  • Parkering

På kjøkkenet

  • Vannkoker
  • Tørketrommel
  • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

Fritidsaktivitet

  • Hageområde

På rommene

  • Oppvarming
  • Te- og kaffefasiliteter

Boligareal

  • Vaskemaskin
  • Gratis toalettartikler

Generelle fasiliteter

  • Røyking på stedet er forbudt
  • Røykvarslere

Viktig informasjon

Innsjekking:
fra 16:00 til 23:00
Utsjekking:
til 11:00

Når skal du bo?

Fra USD 0 per nat
Innsjekking 28 sep 2026
Utsjekking 29 sep 2026
Gjester 2 gjester

Voksne:

2

Barn:

0
Alle priser bekreftet
Hvordan vi bekreftet prisene Teamet vårt sjekker prisene jevnlig for å sikre at du ser de laveste tilgjengelige prisene. Vi sammenligner dem med hotellpriser og andre leverandører. Hvis det dukker opp rabatter eller kampanjer, oppdateres prisene på nettstedet vårt deretter.

Rom

Bilder av Stilig og moderne leilighet på Skillebekk Oslo

Beliggenheten av Stilig og moderne leilighet på Skillebekk Oslo

Drammensveien 66, Frogner, Oslo, Norge

Attraksjoner
Flotte restauranter
Transport

Steder i nærheten

    Gjesteanmeldelser om Stilig og moderne leilighet på Skillebekk Oslo

    Basert på vurderinger fra pålitelige leverandører

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.

    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Prøv på nytt.

    Populære hoteller i Oslo

    Finn ditt perfekte hotellopphold i dag

    Populære hoteller over hele verden

    Finn ditt perfekte hotellopphold i dag

    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Kanadiske dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesisk yuan
    • CZK Tsjekkisk koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Ny israelsk shekel
    • JPY Japansk yen
    • MYR Malaysisk Ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polsk zloty
    • RON Rumensk leu
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudiarabisk rijal
    • SGD Singaporsk dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sørkoreansk won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Sveitsisk franc
    • TRY Tyrkisk lire
    • UAH Ukrainsk hryvnja
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Velg språk
    100% bekreftede anmeldelser
    Når skal du bo?
    Fra USD 0 per nat
    Innsjekking 28 sep 2026
    Utsjekking 29 sep 2026
    Gjester 2 gjester

    Voksne:

    2

    Barn:

    0
    Alle priser bekreftet
    Hvordan vi bekreftet prisene Teamet vårt sjekker prisene jevnlig for å sikre at du ser de laveste tilgjengelige prisene. Vi sammenligner dem med hotellpriser og andre leverandører. Hvis det dukker opp rabatter eller kampanjer, oppdateres prisene på nettstedet vårt deretter.
    Innsjekking og Utsjekking
    28 sep 2026
    —
    29 sep 2026
    Gjester
    2 gjester
    Vi er her for å hjelpe
    Hei der! Har du et spørsmål? Send oss en melding – teamet vårt hjelper deg gjerne.
    Dine detaljer:
    Emne:
    Melding:
    Takk for meldingen din. Vi tar kontakt med deg snart!
    Din melding ble ikke levert
    Viktig informasjon
    Stilig og moderne leilighet på Skillebekk
    Innsjekking:
    fra 16:00 til 23:00
    Utsjekking:
    til 11:00